Oyuncu – Jennifer L. Armentrout J. Lynn – İnceleme


54
Jennifer L. Armentrout J. Lynn / Oyuncu / İnceleme

Yaz sıcakları iyiden iyiye çoğalmışken tatil sezonu da açıldı sahilde oturup okumalı harika ve bir o kadar da eğlenceli bir kitap Oyuncu, Gamble Brothers Serisi 2. kitabı olan Oyuncu ilk kitaptan daha çok sevilmişe benziyor. Bu kitap da bizi kardeşlerden biri olan Chad karşılıyor.

Chad dünyaca ünlü bir beyzbol oyuncusudur. Bu kadar ünlü ve yakışıklı olması onu tabi ki çapkın biri yapar ve o da hakkını vererek çapkınlık yapar. Her gece başka bir kadınlar başka başka yerlerde magazinin gözdesi haline gelmiştir. Lakin ipin ucunu biraz fazla kaçırmış ve kadınlarla olan ilişkileri kariyerini zedelemek üzeredir. Menajeri bu duruma el atarak Chad’a düzenli ve sürekli bir ilişki kurmasını söyler ancak bu şekilde kariyerini düzeltebilecektir.

Bridget hayat dolu bir kızdır lakin içinde yaşadığı hayat ona çok sıkıcı gelmektedir bunalan Bridget bir gece kafa dağıtmak için seks kulübüne gider burada kiminle karşılaşacak dersiniz bizim çapkın oyuncu Chad ile. Tek gecelik bir ilişki yaşamak üzere iken terk edip giden Bridget’i Chad kafaya takmıştır. Bu ilişkide en çok sevinen ise menajerdir.

Keyifle okumanız dileği ile…Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

54

Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Bayıldım Bayıldım
2
Bayıldım
Okunur Okunur
2
Okunur
Eh Eh
0
Eh
Kötü Kötü
0
Kötü
Mehmet

Usta Okuyucu

Bir yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Paylaşmak İstersin?
Anket
Bir Anket oluştur
Kitap
Kitap incelemesi yaz
Liste
Klasik bir liste oluştur
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin