MEZUN ( TEST – 3 )

Korku. Ne pahasına olursa olsun hayatta kalmak için duyulan çaresiz istek. Mezun - Joelle Charbonneau


22

MEZUN ( TEST – 3 )

ARKA KAPAK YAZISI

TÜM GÜVENLİK GÖREVLİLERİNİN ACİLEN AMİRLERİNE RAPOR VERMESİ GEREKMEKTEDİR. HÜKÜMETE KARŞI
BİR AYAKLANMA GERÇEKLEŞMEK ÜZEREDİR.

CIA VALE VE TOMAS ENDRESS İSİMLİ TEHLİKELİ SUÇLULARI YAKALAYANLARA ÖDÜL VERİLECEKTİR.

İLERLEYEN SAATLERDE GÜVENLİK GÖREVLİLERİ, BİRLEŞİK BÖLGELER İLE TEST’İ KORUMAK İÇİN KİMSEYE MERHAMET GÖSTERMEYECEKTİR. BAŞARISIZLIĞA UĞRANDIĞI TAKDİRDE İÇSAVAŞ ÇIKMASI KAÇINILMAZDIR.

MEVCUT TÜM İMKÂNLARINIZI KULLANIN. UĞRUNA ÇABALADIĞIMIZ HER ŞEY TEHLİKE ALTINDA.

Başarısızlık gibi bir seçenek yok!

Paramparça ve vahşi bir gelecekte Birleşik Bölgeler büyük bir içsavaşın eşiğindedir. İsyancılar, zalimce ve kurnazlıkla halkı yöneten hükümete karşı bir komplo kurmuştur. Test’ten sağ kurtulmayı başaran yetenekli öğrenci Cia Vale savaşmaya yemin etmiştir.

Liderlik eğitimi almış Cia’nın ipleri eline alma fırsatı doğmuştur… fakat onu kim takip edecektir? Cia tehlike ve kumpasları tek tek aşmalıdır ancak bu sırada sevdiği insanların hayatlarını tehlikeye atacak ve sınıf arkadaşlarının sadakati üstüne ölümcül bir kumar oynayacaktır.

Artık risk daha büyüktür. Gelecek ya korku ya umutla şekillenecektir.
Joelle Charbonneau’nun destansı Test üçlemesinde ister hazır olun ister olmayın… Mezuniyet zamanı geldi!

YORUMUM

Test serisinin son kitabı olan Mezun tüm olayların çözümlenmeye başladığı, güvensizliğin yeniden perçinlendiği, yeni ihanetlerin ve yeni entrikaların olduğu bir son.

Kitapta yeni olaylar, yeni kişiler ve yeni yerler tanıyoruz. İlk kitapta olan sırların burada hiçbir önemi kalmıyor çünkü bu kitapta daha şok edici sırlar karşımıza çıkıyor.

Cia’ nın güvenebileceği kendinden başka kim var? Olaylar daha şaşırtıcı ve daha sürükleyici bu kitapta. Cia ve Tomas bu kitapta tehlikeli birer suçlu olarak hükümet tarafından aranıyor. Ama aslında hükümete karşı değil de halk ve özgürlük için mücadele ediyorlar.

Fazla uzatmak istemiyorum arka kapak yazısında zaten iyi anlatılmış. Bu yüzden fazla açıklama yapmak istemiyorum. ( Spoiler olmasın 😊)

Sonuç olarak entrikalar, ihanet güvensizlik, gerilim serinin bu kitabında da had safhada.🙄👍

Kitabı okumanızı tavsiye ederim. Kitaba puanım 4/5 olabilir. İyi okumalar.

[zombify_post]Like it? Share with your friends!

22
Pelinn

3 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bu site artık indirme seçeneği olmasa da hala güzel. En azından kitapların almaya değer olup olmadıkları hakkında bilgi sahibi olabiliyoruz. Teşekkürler size 🙂