MAVİ GECE – Kübra Berk

Yoktu farkı kimsenin, şifresini kırmayı bilene kadar.


27

Ebeveynlerin dokunulmaz ya da ölümsüz olduğunu kimse idda edemez. Onlar da kırışır, dökülür ve “ölür”

Gece ile babasının da inişli-çıkışlı tam bir baba-kız ilişkisi vardı. Birbirlerinin nabzını anlamalarına rağmen illa ki o restleşme hallerini yaşamaları da gerekiyordu. Bütün bu süreçlerin getirisi tabiki su sızmaz bağlarıydı, ta ki babasının vefatına kadar.

Babasının kaybından sonra Gece başı boş bir düzene sürüklenmeye başamıştı. Bu süreci annesinin ve üvey babasının ısrarları doğrultusunda yakınlarının evinde geçirmeye başlamıştı.

İşte hikaye bundan sonra kendini bulacaktı ya da asıl şimdi bir kayboluşa dönüşecekti. Emir ile tanışması O’nu farklı bir boyuta sürükleyecekti. Emir de O’ndan farklı durumda değildi aslında. Çünkü bu sade yaşamı içinde nefes almaya çalışan Gece’nin en hareketli ve sert adımı, yeraltının en iddalı demirbaşlarından olan bu adamın eşiğinin dibine gelmişti ve dengesi sarsılmıştı.

İki farklı uçtan hayat ve aşılması gereken çok aşama vardı önlerinde. Biri kabadayıların en babası, diğeri ise kırılgan zamanların ürkek yaprağı.. Hanisinin dik durup hangisinin savrulacağını kestirmek çok zor. Gözümüzün önünde kafa tutacaklar birbirlerine ve sonuca beraber gideceğiz.

İyi okumalar..

 

[zombify_post]Like it? Share with your friends!

27
Melike

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir