İyi ki Yoksun Hakan Özkan İnceleme


38
Hakan Özkan / İyi ki Yoksun / İnceleme

Öyle bir zamana geldik ki bırakalım dünya dışını içinde yaşadığımız dünyayı bile unuttuk, kendimize küçük dünyalar yarattık merkezinde kendimizin olduğu dünyalar.  Bizi sadece bu dünya ilgilendiriyor, başkalarının mutluluğu, üzüntüsü sevinci umurumuzda değil dünya insanı olmayı unutmuşuz çıkarsız başka biri için bir şey yapmayalı çok uzun zaman oldu.

Hal böyle iken kendi dünyamızda bizi üzen bir durum karşısında yıkılırız sanki dünyanın sonu geldi gibi gelir bizi özellikle sevdiğiniz kişiden ayrıldığınızda kendinizce sorular soruyorsunuz “insan çok sevilmek ister herkes bunu söyler ee bende çok sevdim neden gitti o halde?” O bırakıp gitse de siz bir türlü bırakamıyorsunuz hep aklınızda. Hani bazı durumlar olur mesela çocukken çok sevdiğiniz bir oyuncağı alamazsanız çok ama çok üzülürsünüz büyüyüp yetişkin olunca o halinize gülüp geçersiniz. Aslında şimdiki yaşadığınız üzüntülerde öyle bir zaman sonra gerçekten gülüp geçeceksiniz. İyi ki Yoksun kitabı özellikle Aşk acısı çekenlerin ve unutamayanların kitabı size olumlu yönde farkındalık kazandıracak şuan acı verse de zamanla iyi ki olmuş diyeceğiniz olayların farkına varmanızı sağlayacak bir kitap.

2020 yazında yayınlanan en güzel kitaplardan biri yaz akşamlarınızı keyifli geçirecek okurken hemde farkındalık kazandıracak harika bir eser şimdiden keyifli okumalar…Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

38

Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Okunur Okunur
0
Okunur
Eh Eh
0
Eh
Kötü Kötü
0
Kötü
Mehmet

Usta Okuyucu

Bir yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Paylaşmak İstersin?
Anket
Bir Anket oluştur
Kitap
Kitap incelemesi yaz
Liste
Klasik bir liste oluştur
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin