Erotik Akıl Mert Aslan Kitap İncelemesi

"Şu parıldayan ışıkların kaç tanesinin altında yüzlerini aydınlatan bir mutlulukla ve heyecan duyarak birbirlerine dokunan bir çift yaşıyor?"


42

Gençlik yılları yaşama sevinci ve hevesle geçer toz pembe diye tabir edilen hayal dünyalarında bir çok genç hayatlarının kalanında mutlu bir evliliğin hayalini kurarken aynı kişilerin bir çoğu hayatlarının kalan kısmını pişmanlıkla geçirmektedir.

Evlilik ve evlilikten beklentiler aslında nedir? Tozpembe hayaller veya dolu dizgin aşk evlilik için yeterli midir? Tüm bu sorulara bir yanıt arıyorsanız şuan incelemesini okuduğunuz  Erotik Akıl kitabı tam size göre.

Yazar Mert Aslan her iki kesim olan kadınlar ve erkeklerin yazılanları eleştirecek gibi bir kaygı gütmeden uzun bir araştırma sonucu bu kitabı yazmıştır. Aşkın diyor yazar gizli ve kutsal tapınağına suçüstü yaparak gerçeği olduğu gibi yazmıştır. Canlı varlıkların bir çoğunda olduğu gibi dişi türünü devam ettirmek için seçkin bir gen ile çocuk doğurmak ister bu sebeple güçlü bir erkek aramaktadır bunun günümüze zuhuru ise kendine güvenen, maddi anlamda belli bir statüye erişmiş, sağlıklı bir erkektir bu sebeple yanlış bir kanı kadınlar paralı erkek sever kanısıdır. Aynı zamanda erkeklerde sağlıklı kadınlara daha çok ilg  gösterir kadın nasıl sağlıklı görünür dersek bence bakımlı, kendine güvenen ve zeki olarak sıralanabilir.

[zombify_post]Like it? Share with your friends!

42
Mehmet

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir