Beklenmedik Anda – Tuğba Atıcı Coşar

"Aşk iki kişilikti evet , ama bazen iki kişi olabilmek için tek başına savaş vermek zorunda kalabilir insan ."


42

Her şey Beklenmedik Anda gerçekleşti. Onu yani Sedat’ı bir düğünde en yakın arkadaşı Oya’nın düğününde görmüştü Masal ilk kez aşık olmuş ve hayatında ilk kez titremişti o gün yaşamıştı hayatında bir çok ilki ilk kez bu kadar heyecanlanmış, ilk kez aşık olmuş ve ilk kez ret edilmiş yıkılmıştır.

Masal güçlü bir kadındır arkadaşlarının aksine sakin mantıklı hoş bir kadındır. Aradan geçen yıllar sonrası içindeki alevler köz olmuştur. Bir gece ev partisinde içkinin de etkisi ile dağıtırlar muhabbetin çoğu saf arkadaşları Masal ve onun ilişkileridir. Bu esnada oldukça uygunsuz resimler de çekinirler kız kıza iken bunları ara sıra yapmış olsalar da içkinin etkisi ile baya bi aşırıya kaçarlar tam da bu esnada Oya Masal’ın uygunsuz resmini yanlışlıkla telefonundan olmadı birine gönderir bu kim mi dersiniz? tabi ki kocasının abisi Sedat.

İşler bu noktadan sonra iyiden iyiye kızışır üstüne üstlük birde tesadüfen Masal ve Sedat aynı odada yalnız kalırlar olaylar olaylar 🙂 Romantik akş kitapları sevenler için içine düşülesi harika bir kitap sabırlı güçlü ve aşkına sadık bir kadın olan Masal ile tam bir odun veya öküz olan Sedat’ın hikayesi okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum. 🙂

[zombify_post]Like it? Share with your friends!

42
Yağmur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir