Hayallerin Ötesindeki Hayat Zeynep Cengiz Dağdeviren Kitap İncelemesi


73
Zeynep Cengiz Dağdeviren / Hayallerin Ötesindeki Hayat / İnceleme

Türkçe ve Korece çevirmeli Hayallerin Ötesindeki Hayat kitabında hayranlık ile aşk arasında ki bariz farklılığı anlayacaksınız. Bu onun hikayesi Her şey o resmi görünce başladı resimdeki o iç ısıtan gülüşü görünce hangi insan sadece bir resme bakıp gülüşüne aşık olur ki? Peki birine aşık olmak için o kişi karşında mı olması gerek sesini duyup gözlerinin içine bakmak mı gerek, peki ya arada binlerce kilometre varken bir insan yinede aşık olabilir mi?

Hiç yüz yüze görmediğin birini günün her saati düşünmek aşk mıdır hayranlık mı? İnsan bir çok kişiye hayran olabiliyor bir şarkıcıya veya politikacıya yada sporcuya belki bir bilim adamına peki hayran olduğun kişiye hissettikleri her zaman böyle mi? İşte böyle başladı onun hikayesi hem yaşıyor hem sorular soruyordu kendisine hayran mıyım yoksa aşık mı? En derinden yaşadığı hislerini esrarengiz hikayem diye de yazmaya başlamıştı işte bu onun hikayesi.

Hayallerin Ötesindeki Hayat romantik aşk türünde kitaplar sevenlerin beğenerek okuyacakları bir eser. Keyifle okumanız dileği ile.Like it? Share with your friends!

73
Mehmet

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir