Kurdun Gözyaşları – Murat Sancaroğlu – Kitap İncelemesi

Murat Sancaroğlu / Kurdun Gözyaşları / İnceleme / Sayfa: 262


62

Farklı bir araya getiren şeylerden biri de hiç şüphesiz görevdir. Farklı yaşamları, farklı karakterleri, farklı hayalleri olan kişileriortak bir paydada toplayan yegane şey Kurdun gözyaşı kitabında bir görevdir.

Sinan’ın yaktığı sigaradan çektiği ilk fırt yaşadığı hayata lanet okur nitelikteydi nereden nasıl düşmüştü bu işlere kader onu nasıl sürüklemişti bu yola bunları düşünüp daldığı an doktor geldi yanına ona üzülmemesini söylediği sırada Sinan titreyen elinin tersi ile gözünden akan yaşı sildi

Size söylemiştim doktor hanım kurdun gözyaşı hiç dinmez bunu söylerken aklından benzer şeyler geçti dünya her şeye bir rol biçmemişmiydi çocuk etrafına neşe saçarken annenin görevi onu sevmek değilmiydi, iki saf yürek bir araya gelince aşık olmazmıydı güneş doğunca etrafı ısıtırken kar her yeri soğutmazmıydı su testisi su yolunda kırılmazmıydı?

Kaderin kendilerine biçtiği rol de buydu ölüm arkadaşlarını tek tek alırken o nasıl üzülmezdi nasıl ağlamazdı dediği gibi kurdun gözyaşı hiç dinmez.

Kitap bir avuç güzel insanın kadim topraklarda çıktıkları yolculuğu anlatmaktadır.

 1. Kitabı okuyacak mısın?

  1. Okuyacağım
  2. Belki
  3. Okumayacağım
  10 oy
  Sonucu Paylaş


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

62

Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Okunur Okunur
0
Okunur
Eh Eh
0
Eh
Kötü Kötü
0
Kötü
Mehmet

Usta Okuyucu

3 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Kitabı okuduktan sonra yorumlasaydınız
  çok daha verimli yorum olurdu. Bu işi neden yaptığını çok iyi bilen biri bance. Okuduktan sonra yorumlasaydınız sevinirdim.

  1. Merhaba genelde günde 3 inceleme atıyorum içerik yetiştirmek için bu sebeple günde 3 kitap okumam mümkün değil genelde kitapla ilgili okuyanların yorumlarını değerlendiriyorum lakin dediğiniz gibi okuyup inceleme yapmak daha yararlı ve doğru olur. Sitemize diğer üyelerin de inceleme ekleyebileceği bir panel koydum bu şekilde kişiler okudukları kitapları ekleyebilir ve daha doğru olur ilginiz için teşekkür ederim

Ne Paylaşmak İstersin?
Anket
Bir Anket oluştur
Kitap
Kitap incelemesi yaz
Liste
Klasik bir liste oluştur
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin