Karanlık (Bir Seri Katille Diyaloglar) Fırat Bayram – Kitap İncelemesi


74
Fırat Bayram / Karanlık Bir Seri Katille Diyaloglar / İnceleme / Sayfa: 224

Gerilim ve korku öğeleri barındıran bir kitap okumak ister misiniz? 2020 yılında çıkmış harika bir kitap tavsiyesi yapacağım size.Genelde şiir kitapları ile tanıdığımız Fırat Bayram dan güzel bir çalışma olmuş.

Son zamanlarda satanist eylemlerin olduğu haber bültenleri sıklaşmaktadır. Masumane ve kimseye zararı olmayan bu eylemleri ciddi hale getiren ise art arda işlenen cinayetlerin ardında ki kişinin de satanist öğretiye inanmasıdır. Yapılan kapsamlı bir operasyon ile soğuk kanlı katil Adem Göksel yakalanır.

Polis cinayetin daha kapsamlı olduğunu ve işin içinde sadece Adem Göksel değil onun satanist tarikatının üyelerinin de olduğu belirlenir. Onların yeri ve kimler olduğunu öğrenmenin tek yolu Adem Göksel konuşturmaktır. Bu iş için psikiyatrist olan Meryem göreve görevlendirilir. Meryem tanımayanlar içim sıradan asil bir kadın gibi görünse de aslında psikolojisi bozuk ve dengesiz biridir.

Adem Göksel onun bu durumunu hemen anlar ikili arasında geçen görüşmelerde psikopat katil Meryem’e karanlık öğretilerini empozet etmeye başlar ve onu etkiler ikilinin konuşmalarını dinleyen polis cinayet olaylarının daha derin mevzulara açıldığını öğrendikçe kan donduran hikayeler vuku bulur.

 Like it? Share with your friends!

74
Mehmet

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir