İki Zaman Arasında – Fatma Demirel – Kitap İncelemesi

Geçmişin gölgesinde geleceğe yürüyen Talia’nın hikayesi…


58
Fatma Demirel / İki Zaman Arasında / İnceleme / Sayfa: 185

Genç bir kız olan Talia hastanede gözlerini açtığında çevresinde bir takım yabancı tanımadığı insanlar görür kim bu insanlar diye düşünürken bu insanların onu çok iyi tanıdığını fark eder çünkü ona sürekli Talia demektedirler. Peki Talia kimdir? ismi bumudur?

Kısa bir  süre önce araba kazası sonucu beyni tamamen boşalmış olan Talia geçmişi hakkında hiç bir şey hatırlamamaktadır. Ne çevresinde dolaşan insanları ne nerede yaşadığını ne kendini ne de onunla özenle ilgilenen Yağız isminde ki genci tanımaktadır.

Ona geçmişini anlatan bir zamanlar hayatının her anını yazdığı defteridir. ( Defterde yazanları okurken oldukça duygulanacağınıza eminim) Defterde yazılanlara göre Talia bu şehire yeni gelmiştir peki kendi şehrini neden terk etmiş neyden kaçmıştır?

Defterde sürekli Yaman isminde birinden sıklıkla bahsetmiştir kimdir bu Yaman ve ona ne yapmıştır. Talia geçmişini çözmeye başladıkça aslında bu geçmişi bilmesinin pekte hayırlı olmayacaktır.

Oldukça akıcı anlaşılır bir dili olan kitabı okurken Talia’nın yaşadığı her duyguyu içinizde hissedecek kadar doğru anlatmış yazar Fatma Demirel. Gizem Dram birazda polisiye türü içinde barındıran İki Zaman Arasında  kitabını beğendiniz mi? Kitap hakkında görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

  1. Kitabı Okuyacak mısın?

    1. Okuyacağım
    2. Okumayacağım
    13 oy
    Sonucu Paylaş


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

58

Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Okunur Okunur
0
Okunur
Eh Eh
0
Eh
Kötü Kötü
0
Kötü
Mehmet

Usta Okuyucu

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Paylaşmak İstersin?
Anket
Bir Anket oluştur
Kitap
Kitap incelemesi yaz
Liste
Klasik bir liste oluştur
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin